фото minfin.com.ua

Покупці російської нафти скаржаться на різке зниження її якості

  Традиційні покупці російської нафти Urals – угорська MOL і фінська Neste – звернулися до президента "Лукойлу" Вагіта Алекперова з проханням звернути увагу постачальників з РФ на погіршення якості нафти, яка їм постачається.

  "До мене звернулися і фіни, і угорці, - написали лист з проханням звернути увагу на якість нафти, яка постачається, на Urals", - заявив Алекперов, передає "Прайм". "Я завтра будуть звертатися до уряду з тим, щоб привернути увагу до цієї проблеми", - пообіцяв голова компанії.

  Алекперов зазначив, що всю легку нафту РФ стала перенаправляти на східні напрямки, в той час як на західних напрямках – основному ринку нафти РФ – якість поставленої нафти погіршується. Раніше глава "Лукойл" заявляв, що не бачить сенсу для російських нафтових компаній знижувати ціну Urals на ринку Східної Європи.

  Однак у середині жовтня чільник "Роснефти" Ігор Сєчін запевняв, що Росія повинна докладати всіх зусиль, щоб не знижувати частку поставок нафти на світові ринки. При цьому він зазначав, що демпінг, зокрема, з боку Саудівської Аравії на ринку Польщі, є одним з факторів зміни світових цін на нафту. Нинішнє зниження якості російської сировини може відштовхнути останніх покупців.

  Попередній матеріал
  Сьогодні було досягнуто компромісу з багатьох питань, які стосуються місцевого бюджету – представник профільного комітету
  Наступний матеріал
  Павло Розенко: Всім людям, які сьогодні отримують субсидії, не треба нікуди йти нічого переоформляти
  Теги:
  Loading...