zapad24.ru

Податок на автомобілі до 5 років може становити до 1000 грн на рік - Мінфін

  Міністерство фінансів України пропонує ввести податок для всіх власників автомобілів не старше 5 років у розмірі до 1000 грн.

  Про це сьогодні, 20 серпня, повідомила заступник міністра фінансів Олена Макеєва на брифінгу, передає "Інтерфакс-Україна".

  Мінфін пропонує трансформувати введений з 2015 року податок у розмірі 25 тис. грн на рік на автомобілі об'ємом двигуна понад 3 л виключно на машини класу "люкс". Але водночас хоче ввести податок для всіх власників автомобілів не старше 5 років в розмірі до 1000 грн.

  "Податок 25 тис. грн - виключно на машини класу "люкс": має бути чітко визначений перелік моделей, він є в Європі, це 10-15 марок автомобілів. А інші також мають платити такий податок, але він має бути в рік менше 1000 грн", - сказала заступник міністра на брифінгу в Києві.

  За її словами, відомство провело міні-дискусію з власниками автомобілів, які погодилися, що стягнення щорічно 800 грн на рік за умови спрямування цих коштів на поліпшення доріг є прийнятним.

  Щодо податку на нерухомість Макеєва зазначила, що значних змін не планується, зокрема, збережуться мінімальні пільги (коли власник звільняється від сплати податку), а підвищені податки вводяться лише для власників елітної нерухомості: власників квартир понад 300-350 кв. м і будинків від 500 кв. м.

  "Напевно, треба відмовитися від пільг на комерційну нерухомість - виробничих приміщень і складів", - додала заступник міністра.

  Як повідомляв 5.ua, Мінфін пропонує оподатковувати всі автомобілі та мотоцикли не старші 5 років. 

  Попередній матеріал
  У Львові презентували книгу "Світла пам'ять Героям полеглим, честь і слава Героям живим"
  Наступний матеріал
  У столиці відбулася благодійна акція "День лимонаду"
  Теги:
  Loading...