5.ua

Податкова реформа: Яресько заявила про суттєве зниження податків уже наступного року

  У компромісному проекті податкової реформи передбачено суттєве зниження податків уже в 2016 році.

  Про це в середу, 9 грудня, під час засідання уряду повідомила міністр фінансів України Наталія Яресько. Вона наголосила, що за результатами тривалих обговорень проекту майбутньої податкової реформи із прем’єр-міністром, Президентом, із народними депутатами та бізнесом було досягнуто порозуміння щодо можливості зменшити видатки країни: "Що в свою чергу дасть нам можливість ще більше знизити податки вже зараз".

  Так, із метою зменшення податкового навантаження, уряд пропонує суттєве зниження ставок податків протягом наступних кількох років. "Зокрема, ми пропонуємо знизити ставку єдиного соціального внеску (ЄСВ) з поточних близько 41% до 20% вже в 2016 році з максимальним рівнем нарахування 25 мінімальних зарплат. Підкреслюю, що фізичні особи будуть сплачувати 0% ЄСВ замість нинішніх 3,6%", - зазначила вона.

  Також міністр повідомила, що доходи підприємств і фізичних осіб будуть оподатковуватися однаково: "Уже в 2016 році встановляться ставки податку на доходи фізичних осіб та податку на прибуток на рівні 18%. Таким чином доходи підприємств і фізичних осіб будуть оподатковуватися однаково".

  Крім того, Яресько додала: "У 2017 році знизяться ставки ПДФО та податку на прибуток до 17%. І нарешті – ми маємо намір у 2018 році скасувати ЄСВ та встановити єдиний податок зарплату на рівні 20%". 

  Нагадаємо, що сьогодні голова парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко заявив, що в питанні Податкового кодексу було досягнуто компромісу

  Попередній матеріал
  "Не для хабарів": в Україні випустили спеціальний конверт до міжнародного дня боротьби з корупцією
  Наступний матеріал
  Вчені з'ясували, що "диванні війська" є важливою частиною протестів
  Теги:
  Loading...