5.ua

Податкова реформа від Верховної Ради збільшить можливості для корупції - Яресько

  Запровадження єдиної ставки для всіх основних податків дасть змогу очистити податкову систему від різних пільг, знижок, особливих режимів оподаткування і спеціальних ставок.

  Реформа Міністерства фінансів фокусується на головному, виправляючи ті проблеми, що дійсно заважають розвиватися бізнесу. Про це йдеться у статті міністра фінансів України Наталії Яресько для ZN.UA.

  Також Яресько пояснила принципи податкової реформи, яку пропонує очолюване нею відомство: "Міністерство фінансів пропонує запровадити одну ставку для всіх основних податків. Це важливо не лише через свою простоту, а ще й тому, що єдина ставка створює можливість для очищення податкової системи майже від усіх пільг, знижок, особливих режимів оподаткування і спеціальних ставок, а також зменшує можливості для різного тлумачення законодавства, що майже завжди призводить до зростання корупції".

  Натомість, за словами міністра фінансів, проект податкової реформи, представлений парламентським комітетом, передбачає велику кількість податкових ставок, що тільки ускладнить адміністрування податків і збільшить корупцію: "Водночас, альтернативна пропозиція містить більшу кількість податкових ставок. Це ускладнить адміністрування, і, в свою чергу, не зменшить, а збільшить можливості для корупції".

  Як повідомляв 5.ua, 21 жовтня 2015 року Президент України Петро Порошенко заявив, що першочергове завдання ВР після виборів - зменшити податкове навантаження на підприємців та інвесторів.

  Попередній матеріал
  В зоні АТО зафіксовані обстріли, обійшлося без втрат - Мотузяник
  Наступний матеріал
  Корбана затримали в рамках розслідування іншого кримінального провадження - ГПУ
  Теги:
  Loading...