Податкова реформа
Податкова реформа Фото dengi-info.com

Податкова реформа може бути ухвалена до жовтня – глава АП

  Адміністрація Президента готує законопроекти зі спрощення податкової звітності. Вони будуть внесені на розгляд Верховної Ради України восени цього року.

  Адміністрація Президента спільно з Державною фіскальною службою готують низку законопроектів щодо спрощення адміністрування податків і зборів. Про це на засіданні Національної ради реформ розповів глава АП Борис Ложкін, повідомляє прес-служба Президента.

  "Податкова реформа – це те, що може бути схвалене парламентом до 1 жовтня, якщо на цьому сфокусуватися. Це не потребує ні грошей, ні будь-яких інших ресурсів. Я думаю, всі фракції коаліції мають бути в цьому зацікавлені", – сказав він.

  Ложкін зауважив, що необхідно значно скоротити обсяг інформації, яка повинна надаватися у податковій звітності. Зокрема, йдеться про створення єдиної форми уніфікованої податкової звітності з податку на прибуток підприємств замість тих п'яти форм за видами діяльності, що існують нині.

  Таким чином, кількість додатків до декларації пропонується скоротити з 14 до щонайменше 9. Наразі ДФС розробляє відповідний проект.

  "Український бізнес, якому зараз і так не солодко, забагато часу витрачає на те, щоб звітувати перед державою. Так, згідно з рейтингом Doing Business, в Україні на підготовку звітності компанія витрачає в середньому 350 годин на рік. Для порівняння — в Об'єднаних Арабських Еміратах, які є лідером з цього показника, він складає 12 годин", – додав глава АП.

  Нагадаємо, нещодавно ДФС повідомила, скільки було зібрано єдиного податку за перше півріччя. 

  Попередній матеріал
  Цього року бюджет ДУС на $130 млн менший, ніж у 2012-му – Березенко
  Наступний матеріал
  У Стамбулі поліція розпочала антитерористичні рейди
  Теги:
  Loading...