Facebook / Сергій Білан

Податківці припинили діяльність конвертаційний центр з обігом 4,1 млрд грн

  Співробітники податкової міліції Центрального офісу з обслуговування великих налогплательщиков ДФС спільно з Генеральною прокуратурою ліквідували в Києві один з найбільших за останній час конвертаційних центрів.

  Про це повідомив перший заступник глави ДФС Сергій Білан на своїй сторінці у Facebook.

  Філіали конвертаційного центру були в Києві, а також Київській, Одеській, Дніпропетровській, Донецькій і Луганській областях.

  "Його загальний обіг за час роботи становив близько 4,1 млрд грн, що дозволило зловмисникам сформувати незаконний податковий кредит на 246 млн грн", - повідомив Білан.

  З його слів, були встановлені фірми, які одержували вигоду від незаконної діяльності. "Схема діяльності виявилася стандартною. Учасники центру зареєстрували низку транзитно-конвертаційних підприємств. На їхні рахунки надходили безготівкові кошти від підприємств реального сектора економіки нібито за надані послуги. Це дозволяло учасникам конвертцентру формувати незаконний податковий кредит. Ціна таких послуг коливалася і становила 4-6% за операції без ПДВ і 8-10% за операції із ПДВ", - уточнив Білан.

  Напередодні, повідомив заступник глави ДФС, податківці провели обшук у машині, якою користувався організатор незаконної схеми. В результаті було виявлено та вилучено понад $315 тис. і майже 1,4 млн грн.

  Як повідомляв 5.ua, 22 грудня 2015 року у Києві виявили конвертаційний центр з обігом у 2 млрд грн.

  Попередній матеріал
  Ще одному підозрюваному в бійці на турбазі в "Драгобраті" обрали запобіжний захід
  Наступний матеріал
  Політична підгрупа закінчила своє засідання у Мінську
  Теги:
  Loading...