PayPal Фото ain.ua

Після року перемов PayPal досі не йде в Україну

  Компанія відзначила інтерес до своїх послуг з боку України, але наразі жодних кроків назустріч не планує

  Про це йдеться в офіційній відповіді керівництва міжнародної електронної платіжної системи PayPal на запит редакції видання AIN.UA. Там зазначається: "Ми вдячні за інтерес до послуг PayPal, який ми бачимо з боку українських користувачів. Ми зустрічалися з представниками Національного банку України під час конференції eCommerce Trends в Варшаві – так само, як і з представниками ряду інших країн".

  Однак ця зустріч не підштовхнула PayPal до жодних рухів назустріч Україні: "Нам повідомили, що українська влада і бізнес-співтовариство розглядають важливі кроки щодо приведення законодавства про електронні платежі у відповідність з міжнародними стандартами. Ми поділилися з НБУ інформацією про те, як працює PayPal. На даний момент у нас немає планів, про які ми готові повідомити".

  Новину прокоментував у своєму Facebook відомий український інвестор та підприємець у сфері інформаційних технологій Ілля Кенігштейн. Він також був учасником згаданої зустрічі з представниками PayPal у Варшаві, яка відбулась напередодні, 2 березня.

  Експерт написав: "Після цих слів я вважаю, що прийшов час підняти цей кейс нагору, можливо в EMEA, можливо в США, тому що це справа принципу… Потрібно, щоб Гонтарева зараз пішла дзвонити в Держдеп і просити їх, щоб ті почали переконувати PayPal у Штатах. Уряди країн з відсталою економікою саме так і роблять – ведуть переговори з найбільшими інноваційними компаніями".

  Ілля Кенігштейн підкреслив: "Судячи з цієї реакції, зараз – як не дивно – набагато більша ймовірність переконати PayPal змінити свою точку зору – тому що PayPal вже більше не просто компанія, а символ економічної свободи в Україні".

  У коментарі виданню AIN.UA екперт зазначив: "9 березня виповнюється рік з моменту, як почалася епопея з впровадження PayPal в Україні. За цей рік PayPal не зробив абсолютно нічого, щоб наблизитися до нашої країни. Компанія за весь час жодного разу не вважала за потрібне публічно відреагувати на численні заклики з боку українського суспільства - у вигляді ініціатив, петицій, відкритих листів, релізів, офіційних і приватних звернень".

  Нагадаємо у червні минулого року Мінекономіки та НБУ офіційно запросили PayPal в Україну.

  Попередній матеріал
  Звільнена з неволі журналістка потребує психологічної реабілітації – Геращенко
  Наступний матеріал
  У Новій Зеландії обирають новий прапор
  Теги:
  Loading...

  НБУ офіційно гарантував допомогу з виходом PayPal на ринок України

  Мінекономіки та НБУ офіційно кличуть PayPal в Україну

  Платіжна система PayPal заблокувала збір грошей на доповідь Нємцова

  НБУ веде переговори з Deloitte про запуск платіжної системи PayPal в Україні

  PayPal припинила роботу в Криму і Севастополі

  5 канал - трансляція наживо