inforesist.org

Після обшуків у IT-компаніях учасники ринку зустрілись з Абромавичусом

  Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус сьогодні, 24 вересня, провів зустріч з учасниками українського IT-ринку, на якій мова йшла про проблеми галузі.

  Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" один з учасників заходу, зустріч ініціювала низка профільних асоціацій у зв'язку з частими останнім часом обшуками IT-компаній правоохоронними органами. Абромавичус під час зустрічі отримав усю наявну інформацію про обшуки компаній IT-сектора.

  Учасники ринку IT зі свого боку зазначили, що за таких умов розвитку галузі залучення інвесторів не видається можливим. При цьому вони не заперечують проти перевірок, вказуючи, що методи їх проведення мають бути цивілізованими, а експерти правоохоронних органів компетентними.

  Учасники ринку також вважають, що у країні відсутній діалог між правоохоронцями та іншими гілками влади. Голова МЕРТ наголосив, що почув галузь і висловився за налагодження переговорного процесу з проблемних питань.

  Як повідомлялося, в останні місяці зросла кількість обшуків компаній IT-сектора правоохоронними органами, які вилучають їх майно і часто паралізують роботу. У зв'язку з цим голови МВС і МЕРТ анонсували робочу зустріч з обговорення цього питання.

  Нагадаємо, 18 вересня під час пленарного засідання Верховної Ради Абромавичус окреслив два шляхи боротьби із корупцією у питанні державних підприємств. На його думку, цими шляхами можуть стати приватизація і покращення стандартів корпоративного управління.

  Попередній матеріал
  Міжнародні резерви НБУ перевищили $13 млрд - Гонтарєва
  Наступний матеріал
  У центрі Києва стрілянина - поранено міліціонера
  Теги:
  Loading...