www.rbc.ua/ukr

Підприємці Луганської області отримають 2 млн грн від ПРООН та уряду Японії

  У першому раунді конкурсу в Луганській області Програма Розвитку ООН повідомила про результати першого раунду грантового конкурсу для підприємців Луганської області.

  Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

  "Загальна сума грантів, виділених на створення або відновлення бізнесу, на першому етапі становить 2125840 гривень, а серед переможців - 13 проектів. Фінансування цієї програми надане урядом Японії", - йдеться в повідомленні.

  "Усього було зареєстровано 78 заявок, але відповідали технічним умовам і були допущені до конкурсу не всі, а тільки 62 з них. Оціночний комітет проаналізував представлені бізнес-проекти і вирішив надати гранти 13 проектам. Крім того, ще 4 проекти були включені до резервного списку", - повідомив фахівець із зайнятості проекту "Економічне і соціальне відновлення Донбасу" Олександр Осовець.

  За його словами, серед проектів-переможців - найрізноманітніші бізнес-ідеї: від підприємств з виробництва пінобетону або тротуарної плитки до запуску виробництва продуктів харчування або центру розвитку дитини. Максимальна сума гранту для одного учасника становить 225 тис. грн.

  Конкурс був проведений у рамках Програми малих грантів ПРООН, призначених вимушеним переселенцям і місцевому населенню Донецької та Луганської областей, які бажають розпочати або відновити свій бізнес. 

  Нагадаємо, Луганська військово-цивільна адміністрація виділяє мільйон гривень постраждалим від вибухів у Сватовому підприємцям.

  Попередній матеріал
  Якщо ЄС матиме зауваження до "безвізових" законів, їх повернуть до ВР для внесення правок – Семерак
  Наступний матеріал
  До Верховної Ради прибув Джеффрі Пайєтт