sbu.gov.ua

Перевірка діяльності морських портів повернула до держбюджету понад 32 млн грн

  Перевірка діяльності морських портів, яку ініціювали Служба безпеки і Міністерство інфраструктури України, сприяла поверненню до державного сектору економіки понад 32 млн грн.

  Про це УНН повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури України. Також, за інформацією відомства, у СБУ і Мінінфраструктурі заявили, що перевірка морських портів не буде впливати на роботу тих суб'єктів господарювання, а також портових операторів, які "здійснюють ефективну та прозору діяльність, сплачують податки і дотримуються вимоги чинного законодавства".

  "Мета перевірки діяльності портів - перекриття каналів контрабанди та припинення корупційних діянь", - йдеться у повідомленні Мінінфраструктури. Так, раніше в СБУ заявили, що Одеський морський порт завдав збитків державі в розмірі понад 1 млрд грн.

  Нагадаємо, 13 серпня у Верховній Раді було зареєстровано урядовий законопроект, яким було запропоновано виключити 13 українських морських портів із переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації. У червні міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив, що інвестори чекають на ухвалення закону щодо приватизації стивідорної діяльності. Вони готові інвестувати понад мільярд доларів у розвиток українських морських портів.

  Попередній матеріал
  Під час Іловайська супротивник прагнув також захопити і Маріуполь – екс-заступник начальника Генштабу
  Наступний матеріал
  Порошенко провів телефонну розмову з Дудою
  Теги:
  Loading...