Перемовини з кредиторами почнуться наступного тижня - Мінфін

  Наступного тижня розпочнуться переговори на рівні Міністра фінансів Наталії Яресько і кредиторів після досягнення згоди щодо умов конфіденційності.

  Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства фінансів.

  Зокрема, Україна і Спеціальний комітет кредиторів досягли згоди щодо умов конфіденційності і почнуть переговори на рівні Міністра фінансів і кредиторів на наступному тижні. У спільній заяві Мінфіну і кредиторів зазначається, що 30 червня в штаб-квартирі Міжнародного валютного фонду у Вашингтоні відбулася зустріч між делегацією України, членами Спеціального комітету кредиторів України та представниками МВФ.

  "За підсумками зустрічі, Україна та члени Спеціального комітету кредиторів досягли домовленості про умови забезпечення конфіденційності, що дозволить представникам Міністерства фінансів і кредиторів провести переговори по суті можливого рішення, які розпочнуться наступного тижня. Сторони домовилися проводити переговори в дусі добропорядності, без будь-яких попередніх умов і з метою досягнення угоди щодо умов боргової операції якнайскоріше", – йдеться в повідомленні.

  Попередній матеріал
  ГПУ скерувала до суду обвинувальний акт проти посадовця, який направляв бюджетні кошти на підтримку Антимайдану
  Наступний матеріал
  У Німеччині на автозаводі робот вбив робітника