5 канал

Павленко: Зона вільної торгівлі з Євросоюзом стартувала успішно

  З 1 січня цього року прослідковується тенденція до збільшення інтенсивності торговельних відносин між Україною та ЄС, яку спричинили санкції зі сторони Росії.

  Про це повідомляє прес-служба уряду.

  "Лише за тиждень нового року українським експортерам було видано майже тисячу сертифікатів, які дають право на експорт товарів до країн ЄС, що свідчить про рівень якості українських товарів та  про успішний старт зони вільної торгівлі з країнами ЄС", - заявив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

  Він зазначив, що додатковий імпульс для переорієнтації ділової активності українських агровиробників на інших, більш надійних і перспективних суб'єктів, зокрема країни ЄС, надали антиукраїнські санкції зі сторони Росії.

  Також, за словами Павленка, частка країн Євросоюзу за підсумками 11 місяців 2015 року в загальній структурі українського зовнішньоторговельного обігу сільськогосподарської продукції становила 31,2%. "Торгівельна переорієнтація на країни ЄС простимулювала українських виробників покращити якість своєї продукції на експорт", - заявив міністр.

  Як повідомляв 5.ua, 25 січня 2016 року проектний менеджер аграрної реформи Національної ради реформ Олег Проценко в ефірі "5 каналу" заявив, що одна з найуспішніших реформ 2015 року - аграрна. 

  Попередній матеріал
  Німеччина пропонує створити півмільйона робочих місць на Близькому Сході для біженців
  Наступний матеріал
  Кабмін пропонує ввести в шести областях посаду заступника голови ОДА зі зв'язків з Міноборони та силовиками - Зубко
  Loading...

  Мінагрополітики передало на приватизацію 11 підприємств із 15

  Україна готова замінити Росію на турецькому ринку – міністр аграрної політики

  Павленко: Експорт українських аграрних продуктів до РФ впав у 4 рази

  ГПУ підозрює екс-голову Аграрного фонду у розкраданні півмільярда гривень