5 канал

Павленко: За 2013/2014 роки з України вивезено зерно на суму $132 млрд

Міністерство аграрної політики спільно з правоохоронними органами виявили зловживання за період 2013/2014 років на суму понад 12 млрд грн.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

"Ми зробили велику роботу спільно з великою четвіркою, спільно з правоохоронними органами: виявили більше 12 млрд грн за попередні періоди 2013-2014 роки. Одне з самих великих, найбільш кричущих зловживань - це $132 млн - це вивезене зерно. ... нема ні зерна, ні грошей - це 12 величезних кораблів просто зникли, як такі. Зроблено більше, ніж 160 звернень до органів правоохоронної діяльності, в тому числі, і до МВС, в тому числі, і до прокуратури для того, щоб розшукати і гроші, і винних, і все ж таки повернути або зерно, або гроші держави", - сказав він.

За словами міністра, рівень збитку державних підприємств за минулий рік склав близько 3 млрд грн.

"Ціла низка підприємств, в яких є серйозні порушення. Крім того, для загального розуміння - рівень збитку державних підприємств за минулий рік склав близько 3 млрд грн. Це дуже низька цифра, яка показує неефективність державної форми власності, тому ми, як Міністерство АПК, постійно наполягаємо на повній приватизації", - зауважив Павленко.

Повну версію розмови з Олексієм Павленком дивіться у рубриці Інтерв'ю.

Попередній матеріал
Росія планує надати Кубі кредит на 1,46 млрд доларів
Наступний матеріал
"Динамо" сьогодні зіграє з "Челсі"
Теги:
Loading...