5 канал

Павленко: Експорт українських аграрних продуктів до РФ впав у 4 рази

Експорт українських аграрних продуктів до Росії складає 2%.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко. Відповідаючи на запитання, що показала продовольча блокада Криму, міністр сказав про таке:

"Ми поки що в рамках нашого українського балансу не бачимо критичних обсягів ані падіння, ані зростання (товаропотоку - 5.ua). Що це означає? В рамках торгівлі зовнішньої і переміщення ми не бачимо суттєво зараз, що щось трапилося негативне в рамках нашого товарного балансу чи наприклад, коли щось не продається".

Павленко наголосив, що експорт українських аграрних продуктів до Росії впав у 4 рази.

"Я навіть скажу більше, іноді казали, що ось ми зараз робимо експорт на Росію, а Росія потім годує Крим: зараз експорт наших аграрних продуктів до Росії складає 2% - він впав у 4 рази", - зауважив міністр аграрної політики.

Він також додав, що агробізнес у тимчасово окупованому Криму майже знищений.

"На жаль, дві галузі вбиті майже повністю, зруйновані - це агробізнес і туризм. За нашими оцінками, в цьому році Крим не дорахується майже 350 тис. зернових при збиранні, в тому числі через проблеми із зрошенням повністю зруйновані рисові чеки - а це 30 тис. га, це дуже велика споруда, капітальні інвестиції, які майже повністю зрушені", - сказав він.

Повну версію розмови з Олексієм Павленком дивіться у рубриці Інтерв'ю.

Попередній матеріал
"Яндекс" випадково "засвітив" базу російських окупаційних військ біля Широкиного
Наступний матеріал
До підриву будівлі СБУ в Одесі причетні російські спецслужби (відео)
Теги:
Loading...