socportal.info

Парламент ратифікував угоди про повітряне сполучення з США, Чорногорією та ОАЕ

  Верховна Рада ратифікувала угоди про повітряне сполучення з трьома країнами: Чорногорією, Сполученими Штатами Америки та Об'єднаними Арабськими Еміратами.

  Народні депутати ухвалили закон №0064 про ратифікацію угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Чорногорії про повітряне сполучення.  За відповідне рішення проголосував 241 нардеп.

  Ухвалення закону дозволить забезпечити створення та функціонування надійного правового механізму міжнародного рівня для реалізації і активізації процесу двосторонніх міждержавних зв'язків між Україною та Чорногорією, сприятиме подальшому розвитку співробітництва в галузі авіаційного транспорту, налагодженню ділових зв'язків, подальшому розширенню географії польотів українських авіакомпаній.

  Також парламентарії 245 голосами підтримали угоду з урядом Об'єднаних Арабських Еміратів про повітряне сполучення. Ухвалення цього закону №0065 спрямоване на створення двосторонньої договірно-правової бази для здійснення міжнародного регулярного повітряного сполучення між Україною та ОАЕ. Зокрема, угодою визначаються принципи, що регулюють експлуатацію договірних ліній, тарифи, мита і збори, порядок вирішення суперечок, обміну інформацією тощо.

  Крім цього, Верховна Рада ратифікувала угоду між урядом України та урядом США про повітряні перевезення. Відповідний проект закону №0068 в цілому підтримали 235 нардепів.

  Закон ухвалено з метою завершення виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття угодою чинності. Ухвалення закону та подальша його реалізація не потребує фінансування з державного або місцевих бюджетів України на 2015 рік і подальші роки. Угодою визначається надання і скасування дозволів на польоти, встановлюються комерційні можливості сторін, визначаються мита та збори, уточнюються засади справедливої конкуренції тощо.

  Нагадаємо, НАТО допоможе Україні повернути "повітряний" контроль над Чорним морем.

  Попередній матеріал
  Усі фракції до кінця тижня мають подати пропозиції щодо членів ЦВК - Гройсман
  Наступний матеріал
  За минулу добу внаслідок обстрілу з боку бойовиків поранені 5 українських військових - Лисенко
  Теги:
  Loading...