Парламент Греції 5.ua

Парламент Греції схвалив заходи жорсткої економії

  Депутати грецького парламенту проголосували за прийняття пакету заходів жорсткої економії, чого вимагали кредитори з країн Єврозони як попередню умову виділення пакету допомоги.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-України".

  Кредитори вимагали від грецького парламенту не пізніше середи ратифікувати угоду, досягнуту після переговорів вранці в понеділок. Голосуванню передували тривалі дебати в парламенті й акції протесту на вулицях перед ним.

  "За" віддали голоси 229 депутатів, "проти" - 64, утрималися шестеро осіб. Зокрема, проти угоди проголосували деякі депутати від правлячої коаліції "СІРІЗА", у тому числі Яніс Варуфакіс, який залишив посаду міністра фінансів незадовго до досягнення домовленостей з кредиторами.

  Експерти МВФ стверджують, що Греція в досяжному майбутньому не зможе отримати фінансування на ринках капіталу і буде повністю залежна від зовнішньої допомоги. 

  Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд вважає, що боргова ситуація Греції надзвичайно крихка, і це ставить під сумнів можливість успішної реалізації домовленостей, досягнутих в понеділок Афінами з Євросоюзом.

  Попередній матеріал
  Затримана за хабар у $5 тис. одеський прокурор внесла заставу 1,2 млн грн і вийшла на свободу
  Наступний матеріал
  Рада не почала засідання: оголошено перерву
  Теги:
  Loading...