Парламент дозволив реструктуризацію валютних кредитів

  Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект № 1558-1 "Про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті".

  Про це пише "РБК-Україна".

  За відповідне рішення проголосували 229 нардепів. Законопроект передбачає механізм вирішення проблемних питань фізичних осіб, які мають зобов'язання за договорами споживчого кредиту, що отримані з метою придбання нерухомості. Крім того, держава повинна визнати свою провину в неможливості забезпечення стабільності національної валюти і надати допомогу населенню.

  Також всі банки та інші фінансові установи, які діють на території України, за письмовою заявою громадян України, які мають невиконані зобов'язання за кредитними договорами в іноземній валюті, зобов'язані протягом 1 місяця провести реструктуризацію зобов'язань за кредитним договором.

  Відповідно до пояснювальної записки, запропонований законопроектом механізм є компромісним та розподіляє фінансову відповідальність між державою, банками та фізичними особами-позичальниками. "Положення законопроекту надають можливість фізичним особам зменшити навантаження на бюджет своєї сім'ї, зменшити рівень платежів", - йдеться у пояснювальні записці.

  Попередній матеріал
  Відставку Квіташвілі не можна розглядати нарівні з відставкою Шевченка – Пашинський
  Наступний матеріал
  Єдиним гарантом миру в Україні є армія - Пашинський