tsn.ua

Падіння ВВП в Україні: МВФ погіршив прогнози

  Попри деякі позитивні зрушення в економіці України, їй прогнозують падіння до 11%.в 2015 році.

  Міжнародний валютний фонд (МВФ) знову погіршив прогноз падіння економіки України в 2015 році - до 11% з 9%, прогнозованих у червні. Про це йдеться я в прес-релізі місії Фонду, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Макроекономічна ситуація в Україні поступово стабілізується: обмінний курс залишається стійким, обсяг гривневих депозитів збільшується, інфляція сповільнюється. Валові міжнародні резерви до кінця серпня зросли до $ 12600000000 і надалі ще будуть підтримані угодою про валютний своп (swap) на $ 500 млн між Національним банком України і Національним банком Швеції. Тим не менш, падіння економіки країни в першому півріччі виявилося більш істотним, ніж очікувалося, у зв'язку з чим місія вирішила переглянути прогноз падіння економіки в 2015 році до 11% ", - сказано в документі.

  Видання зазначає, що прогноз Фонду на наступний рік залишається колишнім - зростання на 2%. У МВФ розраховують, що відновлення економіки підтримають поступове поліпшення споживчих та інвестиційних настроїв, розширення кредитування, збільшення експортних операцій.

  Як повідомляв 5.ua, місія Міжнародного валютного фонду продовжить переговори з Україною в рамках другого перегляду програми розширеного фінансування EFF.

  Попередній матеріал
  Генштаб РФ заявив про намір посилити авіаудари в Сирії
  Наступний матеріал
  В Одесі відбулася аполітична "монстрація" (фото)
  Теги:
  Loading...