5 канал

Останні політичні новини розгойдують курс гривні – голова Нацбанку

  Політична нестабільність в Україні може спричинити ажіотажний попит на валюту

  Про це голова Національного банку України Валерія Гонтарева заявила в п'ятницю, 5 лютого, під час засідання Верховної Ради.

  Вона зазначила, що на коливання національної валюти, серед інших чинників, впливає, зокрема, політична нестабільність останніх днів.

  "Резонансні новини з політичного поприща завжди відображаються на динаміці фінансових ринків. І нинішня ситуація не є винятком. Наприклад, інвестори в українські суверенні єврооблігації почали розпродаж державного боргу, побоюючись погіршення короткострокової платоспроможності нашої країни. Це призвело до зміщення кривої дохідності державних єврооблігацій. Так само політичні новини розгойдують і курс нашої національної валюти", - заявила голова НБУ. 

  Нагадаємо, днями міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив, що покидає своє крісло через блокування важливих реформ і тиск на його команду. Чільник МЕРТ повідомив, що без його відома вирішуються питання, які відповідають інтересам окремих людей, зокрема, він назвав ім'я представника "БПП" Ігоря Кононенка. 

  А вчора ввечері Кабінет міністрів України зробив спільну заяву про те, що жоден політик не має права втручатися в діяльність уряду.

  Попередній матеріал
  Спецпідрозділи РФ обстрілюють бойовиків, щоб вони відкривали вогонь по бійцях АТО – ГУР
  Наступний матеріал
  Євробачення 2016: пісні українських півфіналістів
  Теги:
  Loading...

  Гонтарева: Не треба сприймати коливання курсу як щось екстраординарне

  Повернення до фіксованого обмінного курсу не буде – Гонтарева

  Гонтарева каже, що інфляція до кінця 2019 року буде 5%

  Гонтарева: Рівень прозорості банківської системи - понад 98%

  Гонтарева: У 2016 році реалістичний курс долара – 24 грн/$

  5 канал - трансляція наживо