Оформлення вантажу в українських портах триватиме не більше години – прем'єр

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вимагає за 45 днів запровадити європейські стандарти роботи проходження вантажів в українських портах.

  Про це глава уряду заявив сьогодні, 8 липня, під час засідання Кабміну. "Через 45 днів оформлення вантажу в українських портах повинно відбуватися в терміни не більше однієї години на відміну від чинних термінів, які сягають до 15 годин", - повідомив глава уряду.

  У разі якщо таке рішення не буде виконано у вказаний термін, передбачена відповідальність відповідних службових осіб. "Через 45 днів, я думаю, ми поїдемо в порт і подивимося, яким чином здійснюється оформлення вантажів", - додав прем’єр.

  Голова Кабміну також розповів, що уряд прийняв чотири постанови, відповідно до яких міністерство АПК, міністерство екології та міністерство фінансів мають змінити свої внутрішні накази і зареєструвати в міністерстві юстиції ці зміни.

  "За 45 днів у нас повинна вже бути повністю імплементована нова схема, яка відповідає європейським стандартам щодо проходження вантажів в українських портах", - наголосив Яценюк.

  Попередній матеріал
  Банкрутство Греції матиме наслідки для всієї Європи - Туск
  Наступний матеріал
  Кількість ворожих обстрілів у зоні АТО зросла вдвічі – загинули двоє бійців