укренерго
укренерго ukrenergo.energy.gov.ua

Обшук "Укренерго": вилучили 50 тис. євро, $200 тис. і 600 тис. грн

  У ході обшуків, проведених в "Укренерго" та за місцем проживання його службових осіб, вилучено близько 50 тис. євро, $200 тис. та 600 тис. грн.

  Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

  "У ході досудового розслідування 5-6 жовтня 2015 року слідчими управління з розслідування особливо важливих справ разом із співробітниками МВС України у приміщенні ДП НЕК "Укренерго" та за місцям мешкання службових осіб вказаного підприємства на підставі ухвал слідчих суддів Печерського районного суду м. Києва проведено обшуки, у ході яких вилучені близько 50 тис. євро, $200 тис. та 600 тис. грн, а також різноманітні документи та печатки підприємств", - йдеться у повідомленні.

  Наразі проводиться аналіз вилученої документації, підготовлені клопотання про накладення арешту на вилучені грошові кошти. Досудове розслідування триває та перебуває на контролі керівництва Генеральної прокуратури України.

  Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ і Генеральна прокуратура України 5 жовтня розпочали обшук у Державному підприємстві "НЕК "Укренерго". За словами речника МВС Артема Шевченка, ці обшуки проводилися "за фактом зловживання службовим становищем службовими особами держаного підприємства протягом 2010-2014 років".

  Попередній матеріал
  Верховний іранський лідер заборонив нові переговори зі США
  Наступний матеріал
  ГПУ: затримано ще одного підозрюваного у справі Мельничука
  Теги:
  Loading...