facebook.com/leshchenko.ukraine

Новим головою правління "Укрнафти" став підданий Великої Британії

  Підданого Великої Британії обрали на конкурсній основі на посаду голови правління "Укрнафти". Про це йдеться на сайті компанії.

  Його досвід роботи на керівних посадах у нафтогазовій галузі - більше 25 років. Тепер кандидатуру переможця подадуть на затвердження  акціонерів "Укрнафти". Вони заплановані на 22 липня.

  Нагадаємо, напередодні міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус повідомив, що Номінаційний комітет з призначення керівника "Укрнафти" запропонує Кабміну кандидатуру іноземця. Утім імені кандидата міністр не назвав, але заперечив, що це росіянин Евген Чічваркін, про начебто призначення якого головою "Укранфати" поширюються чутки у соцмережах.

  Нагадаємо, зранку 10 липня на одного з керівників "Нафтогазу України" та члена наглядової ради "Укрнафти" Петра Столяра було здійснено напад біля будинку у столичному районі Позняки. Виконавчий директор "Нафтогазу" Андрій Пасішник припустив, що замовниками побиття можуть бути представники фінансово-промислових груп, які є акціонерами компанії. Але наголосив, що заплановані на 22 липня збори "Укрнафти", на яких вирішуватиметься питання зміни керівництва компанії, обов'язково відбудуться.

  Попередній матеріал
  Через тиждень в Одесі відбудеться розіграш Суперкубку України між "Динамо" і "Шахтарем"
  Наступний матеріал
  В Одесі обговорять реформу української митниці
  Теги:
  Loading...