5 канал

Нові зміни до Податкового кодексу є частковою реформою – експерт

Нові зміни до Податкового кодексу України, за які напередодні проголосував парламент, можна вважати частковою реформою податкової системи.

Про таке в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" у п’ятницю, 25 грудня, заявив експерт ГІ "Реанімаційний пакет реформ" Андрій Блінов.

"Зміни до Податкового кодексу можна вважати тільки частковою реформою, оскільки по одному з дуже важливих прямих податків (не зважаючи на те, що він називається внеском – це єдиний соціальний внесок) відбулося майже двократне його скорочення. Нагадаю, що єдиний соціальний внесок скорочений в середньому із 41% до 22%",- сказав він.

Однак водночас експерт зазначив, що навантаження на заробітну плату залишається доволі суттєвим: "Я порахував, яке сьогодні є навантаження на фонд оплати праці, якщо брати середню зарплату приблизно 4 тис. 35 грн на місяць, виходить, що в будь-якому разі майже 40% є навантаження на таку заробітну плату, якщо її повністю сплачувати в "білу".

Нагадаємо, що вчора, 24 грудня, народні депутати України проголосували за закон, що передбачає зміни до податкового законодавства, а також підтримали низку законопроектів, пов'язаних із бюджетом.

Попередній матеріал
День в АТО: бойовики 35 разів відкривали вогонь по українських позиціях
Наступний матеріал
Корбана вирішили госпіталізувати в Києві – прес-секретар
Теги:
Loading...