Укргазпромбанк

НБУ визнав "Укргазпромбанк" неплатоспроможним

  Національний банк України відніс ПАТ "Укргазпромбанк" до категорії неплатоспроможних.

  Така інформація з'явилася на офіційному сайті ПАТ "Укргазпромбанк".

  "На підставі постанови Правління НБУ від 07 квітня 2015 року № 217 "Про віднесення ПАТ "Укргазпромбанк" до категорії неплатоспроможних» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 07.04.2015 прийнято рішення № 70 про запровадження з 08.04.2015 тимчасової адміністрації та призначення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ "Укргазпромбанк", - йдеться у повідомленні.

  Як зазначається у повідомленні, тимчасову адміністрацію запроваджено строком на 3 місяці з 8 квітня по 7 липня 2015 року включно.

  Протягом дії тимчасової адміністрації вкладники "Укргазпромбанку" можуть одержати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку, але не більше 200 тис. грн.

  "Подавати до Банку або до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб заяви на виплату коштів за договорами банківського рахунку та за договорами банківського вкладу, термін дії яких закінчився до введення та під час тимчасової адміністрації у ПАТ «УКРГАЗПРОМБАНК», не потрібно. За такими договорами виплата коштів здійснюватиметься за списками вкладників, які формує уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб", - зазначено у повідомленні.

  Нагадаємо, що нещодавно НБУ відніс до категорії неплатоспроможних "Астра Банк" і банк "Київська Русь".

   

  Попередній матеріал
  Аваков опублікував щоденник одеського терориста
  Наступний матеріал
  Сімох членів "ДНР" судитимуть на Донеччині

  НБУ відніс до категорії неплатоспроможних "Астра Банк" і банк "Київська Русь"

  НБУ визнав "Дельта Банк", "Кредитпромбанк" і "Омега Банк" неплатоспроможними

  НБУ оголосив банк "Надра" неплатоспроможним

  НБУ визнав неплатоспроможним ще один банк