НБУ 5.ua

НБУ трохи зміцнив гривню

  Національний банк України на п'ятницю, 23 жовтня, підвищив офіційний курс гривні на 33 копійки - до 22,2806 грн за долар проти 22,6093 грн за долар у четвер.

  Про це повідомляє сайт Нацбанку. Офіційний курс гривні до євро встановлено сьогодні на рівні 25,2060 проти 25,6706 грн за євро у четвер, 22 жовтня.

  Нагадаємо, Нацбанк пом'якшив обмеження з видачі гривневої готівки через касу та банкомати, встановлене на рівні 300 тисяч гривень на добу на одного клієнта. Тепер ця норма не поширюватиметься на валютно-обмінні операції з фізичними особами. Окрім того, Нацбанк звільнив від обов'язкового продажу валюти, яка надійшла в межах міжнародних програм Європейського Союзу, а також гранти, які юридичні особи-резиденти одержують від міжнародних фінансових організацій за участі уряду України.

  Як повідомляв 5.ua, у червні НБУ своєю постановою скасував ще кілька обмежень, що мали запобігти девальвації гривні та приборкати сплеск паніки. Зроблено кроки до лібералізації грошового, валютного та кредитного ринків, втім, низка обмежень поки що зберігаються.

  Попередній матеріал
  З початку АТО ЗСУ отримали від Канади 60 тис. берців, від Австралії - 7 тис. балаклав
  Наступний матеріал
  За програмою СБУ "На тебе чекають вдома" ще двоє бойовиків покинули лави "ДНР"
  Теги:
  Loading...