ГУМВС України в Одеській області

НБУ спростив продаж валюти населенню

  Нацбанк пом’якшив обмеження з видачі гривневої готівки через касу та банкомати, встановлене на рівні 300 тисяч гривень на добу на одного клієнта.

  Тепер ця норма не поширюватиметься на валютно-обмінні операції з фізичними особами. Окрім того, Нацбанк звільнив від обов'язкового продажу валюти, яка надійшла в межах міжнародних програм Європейського Союзу, а також гранти, які юридичні особи-резиденти одержують від міжнародних фінансових організацій за участі уряду України.

  З полегшенням можуть зітхнути і нерезиденти, які беруть участь у приватизації державного майна. Відтепер вони можуть здійснювати гарантійний внесок у валюті без конвертації у гривню. Повне ж скасування адміністративних обмежень на валютному ринку та перехід до регулювання на ринкових засадах запланований у середині 2016 року.

  Нагадаємо, у червні НБУ своєю постановою скасував ще кілька обмежень, що мали запобігти девальвації гривні та приборкати сплеск паніки. Зроблено кроки до лібералізації грошового, валютного та кредитного ринків, втім, низка обмежень поки що зберігаються.

  Попередній матеріал
  Опубліковані фото- та відеодокази застосування російськими військами у Сирії касетних бомб
  Наступний матеріал
  СБУ схопила снайпера з "ДНР", який обстрілював спостерігачів ОБСЄ (відео)
  Теги:
  Loading...