PayPal Фото ain.ua

НБУ офіційно гарантував допомогу з виходом PayPal на ринок України

  Національний банк України зобов'язався всіляко адаптувати законодавство, що стосується міжнародних платіжних систем.

  Про це повідомляє AIN.UA.

  У справі виходу PayPal в Україні пройдений черговий етап. Нацбанк України зробив останній необхідний крок зі свого боку, опублікувавши прес-реліз, заснований на так званому Letter of Comfort (прийнята в усьому світі практика декларування зобов'язань). Це означає, що НБУ зобов'язався всіляко адаптувати законодавство, що стосується платіжних систем, до європейських норм, якщо воно буде заважати виходу на ринок великих міжнародних гравців, таких як PayPal, Google Wallet та інших.

  Національний банк уже зробив перші кроки в цьому напрямку, прийнявши зміни до положень, які в тому числі дозволяють українським громадянам одержувати перекази PayPal на рахунки українських банків.

  "Таким чином Національний банк України реалізував перший етап впровадження змін щодо спрощення отримання транскордонних платежів резидентами і створив умови для використання функціональних можливостей та базових сервісів міжнародних систем інтернет-розрахунків під час здійснення резидентами України транскордонних операцій, а саме:

  1) відправлення коштів з України з використанням платіжних карток для розрахунків або для зарахування на e-wallets для подальших розрахунків;

  2) отримання резидентами (як фізичними особами, так і підприємцями) коштів за продані товари/послуги від нерезидентів;

  3) використання більшості доступних сервісів електронних грошей в подальшому тощо", - йдеться в прес-релізі.

  У Нацбанку також обіцяють розробити зміни до законодавства, у тому числі до Закону України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" (до кінця 2015 року), що дасть змогу розширити можливості використання електронних грошей українцями. Крім того, у I кварталі 2016 року планується реалізація третього етапу лібералізації валютного законодавства для забезпечення використання резидентами України всього спектра послуг, що надають міжнародні системи інтернет-розрахунків. 

  Нагадаємо, українські фрілансери зможуть працювати з іноземними замовниками без договорів. 

  Попередній матеріал
  У Луцьку провели масштабний флешмоб на підтримку бійців АТО (відео)
  Наступний матеріал
  У Києві відбулася акція солідарності із громадянським суспільством Білорусі
  Теги:
  Loading...