НБУ ліквідовує неплатоспроможний "Енергобанк"

  Сьогодні Національний банк України прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію неплатоспроможного ПАТ "Енергобанк".

  Про це повідомляє прес-служба "Національного банку України". У січні 2015 року банк віднесли до категорії проблемних і призначили куратора – службовця НБУ. У Національному банку повідомили про те,що неодноразово проводили зустрічі з керівниками та потенційними інвесторами ПАТ "Енергобанк" для стабілізації ситуації. Водночас, НБУ не отримав прийнятних та переконливих пропозицій щодо фінансового оздоровлення цього банку.

  Ураховуючи погіршення ситуації з ліквідністю та платоспроможністю ПАТ "Енергобанк", про що свідчили багато скарг клієнтів цього банку та відсутність своєчасної підтримки його власників, банк у лютому 2015 року віднесли до неплатоспроможних. Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб запровадили тимчасову адміністрацію з 13.02.2015 до 12.05.2015 та призначили уповноважену особу Фонду для її здійснення. Розглянувши відповідну пропозицію Фонду, Правління Національного банку України прийняли постанову від 11.06.2015 про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію неплатоспроможного ПАТ "Енергобанк".

  Нагадаємо, на початку червня НБУ своєю постановою скасував кілька обмежень, що мали запобігти девальвації гривні та приборкати сплеск паніки.

  Попередній матеріал
  Порошенко оглядає фортифікаційні споруди в Донецькій області
  Наступний матеріал
  Наглядати за діяльністю "Укрзалізниці" будуть іноземні експерти