НБУ joinfo.ua

НБУ хоче дозволити небанківським фінустановам випускати електронні гроші

  Національний банк України (НБУ) розглядає питання про надання права небанківським фінансовим установам здійснювати випуск електронних грошей.

  Про це повідомила прес-служба регулятора на сторінці НБУ в соцмережі Facеbook.

  "Україна працює над наближенням свого законодавства у сфері платіжних систем до європейських практик. Нині НБУ розглядає питання щодо надання права небанківським фінансовим установам здійснювати випуск електронних грошей", - йдеться в повідомленні.

  За інформацією прес-служби НБУ, для небанківських фінансових установ-емітентів електронних грошей необхідно встановити певні вимоги, зокрема до статутного капіталу, власного капіталу, механізму захисту коштів, отриманих в обмін на електронні гроші, що відповідає рекомендаціям директиви ЄС 110.

  Директивою, зазначає НБУ, передбачено, що випуск електронних грошей, окрім банків, можуть здійснювати й інші фінансові установи, але за умов ліцензування діяльності, внесення до реєстру емітента, а також наявності у нього первинного капіталу не менш ніж 350 тис. євро.

  Як повідомляв 5.ua, 25 грудня 2015 року в Мінекономрозвитку заявили, що з вересня всі державні закупівлі перейдуть в електронний формат.

  Попередній матеріал
  Демчишин: 450 млн грн заборгованості перед шахтарями виплатять до березня 2016 року
  Наступний матеріал
  Хуг: СЦКК повинен докласти більше зусиль для припинення насильства
  Loading...

  Закон про електронні держзакупівлі дозволить зекономити до 50 млрд грн для бюджету

  Депутати не проголосували за включення до порядку денного законопроекту щодо електронного декларування

  Чи будуть проголосовані правки щодо електронного декларування, залежить від громадського і міжнародного тиску - аналітик

  В Україні запроваджується електронний апостиль