Інтернет
Інтернет Фото naked-science.ru

Нацкомзв'язку почала підготовку до впровадження в Україні 4G

  Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації звернулася до міжнародних компаній з метою розробки "дорожніх карт" для впровадження в Україні LTE(4G) зв’язку.

  Про це пише finance.ua.

  Наразі для цього є п’ять основних діапазонів частот: 800 МГц, 900 МГц, 1800 МГц, 2300 МГц, 2500 МГц.

  "Передусім необхідно провести інвентаризацію всього спектра, щоб зрозуміти, де у нас працюють комерційні оператори, де працюють спеціальні користувачі, як довго вони будуть там працювати і чи треба проводити конверсію", – повідомив глава НКРЗІ Олександр Животовський.

  Очікується, що 4G-технологія зацікавить 4-5 мобільних операторів. До кінця поточного рокуНКРЗІ розраховує закінчити підготовчі консультації та оформити плани розпорядженням Кабінету міністрів або указом президента. Після цього будуть укладені договори з західними консультантами.

  За підсумками переговорів з міжнародними консалтинговими компаніями, які спеціалізуються на телекомунікаціях, за словами Животовского, сформувався портфель з трьох пропозицій від авторитетних британських компаній з описом необхідних робіт, їх обсягів та передбачуваної вартості.

  Попередній матеріал
  У Сумах СБУ викрила схему фінансування терористів
  Наступний матеріал
  Децентралізація - не передавання повноважень від одних представників влади до інших, а збільшення ефективності самої влади – Порошенко
  Теги:
  Loading...