Нацкомісія підвищила тарифи на газ для населення з 1 квітня на 280%

  Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, в рамках виконання Меморандуму з ключовим кредитором країни Міжнародним валютним фондом, підвищила з 1 квітня 2015 року мінімальний тариф на газ для населення в 3,3 рази - до 3600 грн за тис. куб м блакитного палива.

  Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії у вівторок, 3 березня, повідомляє "УНІАН".

  Згідно з рішенням, мінімальний тариф для населення встановлюється в опалювальний сезон з 1 жовтня по 30 квітня при максимальному споживанні палива в обсязі до 200 куб м на місяць. У разі перевищення встановленого мінімального обсягу, наступні обсяги оплачуються з розрахунку 7188 грн за тис. куб м.

  В період міжсезоння - з 1 травня по 30 вересня - вартість природного газу складе 7188 грн за тис. куб м, незалежно від обсягів споживання.

  Крім того, за рішенням НКРЕКУ, тариф на газ для населення для приготування їжі встановлюється з 1 квітня на рівні 7188 грн за тисячу кубометрів, що в 6 разів перевищує діючий тариф.

  Як повідомив представник комісії, підвищення тарифів на газ для всіх категорій споживачів в середньому складе 280%, як і було зафіксовано в меморандумі з МВФ, підписаному президентом, прем'єр-міністром, головами Мінфіну і Нацбанку наприкінці лютого поточного року.

  Нагадаємо, в середині лютого голова Національного банку Валерія Гонтарєва, виступаючи на 11-й інвестиційній конференції компанії Dragon Capital у Києві, повідомила про узгодження з Міжнародним валютним фондом різкого підвищення тарифів на газ та тепло для українців.

  Попередній матеріал
  В окуповане село на Донеччині зайшла колона танків та бронетехніки бойовиків - Лисенко
  Наступний матеріал
  НБУ підняв курс гривні до 24,8 грн/$
  Теги:

  Україна не платитиме за самовільно поставлений Росією газ на окуповані території Донбасу

  "Газпром" продовжує порушувати умови поставок газу в Україну і в березні - "Натфогаз"

  Міллєр в листі Коболєву попередив про припинення поставок газу в Україну - ЗМІ

  Газ для українців подорожчає вже у квітні