НБУ 5.ua

Нацбанк ще на 3 місяці продовжить основні валютні обмеження

  Водночас щодо деяких чинних нині обмежень НБУ запровадить послаблення

  Національний банк України ще на три місяці продовжить основні валютні обмеження, дія яких  завершується 5 березня 2016 року. Водночас центробанк запровадить деякі послаблення щодо чинних нині обмежень. Про це сьогодні заявила чільниця НБУ Валерія Гонтарєва, передає "Інтерфакс-Україна".

  Зокрема, за словами Гонтарєвої, регулятор збільшить обсяг денного ліміту на видачу іноземної валюти з поточних рахунків у 2,5 рази – з 20 тис. грн до 50 тис. грн. Також буде збільшено денний ліміт на видачу гривні з 300 тис. грн до 500 тис. грн. Ліміт продажу готівкової валюти НБУ зросте з 3 тис. грн до 6 тис. грн.

  Решта валютних обмежень залишаються без змін. Чільниця Нацбанку зауважила, що згадані послаблення вирішили запровадити з огляду на сигнали про поступове відновлення довіри до банківського сектору та стабілізації валютного ринку.

  Нагадаємо, текст меморандуму про співпрацю Міжнародного валютного фонду з Україною і досі не узгоджений сторонами. Як пояснили у міністерстві фінансів, документ нині вивчають в уряді.

  Попередній матеріал
  Сьогодні ніхто не може зашкодити інфопростору України більше, ніж ми самі – Золотухін
  Наступний матеріал
  За місяць служити за контрактом зголосилися 9 тисяч осіб
  Теги:
  Loading...

  Кабмін затвердив Стратегію подолання бідності

  НБУ вирішив зміцнити гривню: продасть на міжбанку $30 млн

  В НБУ пояснили, чому "заслабла" гривня

  Мінфін і НБУ визнали неплатоспроможним державний "Родовід банк"