lifedon.com.ua

Нацбанк ліквідує черговий банк

  Національний банк України, продовжуючи розпочату процедуру виведення з ринку неплатоспроможного ПАТ КБ "СТАНДАРТ", 18 червня 2015 року ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію цього банку.

  Національний банк України ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку "Стандарт", в якому з 20 лютого працює тимчасова адміністрація Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

  Прес-служба НБУ повідомляє, що регулятор прийняв таке рішення за пропозицією Фонду гарантування. З огляду на здійснення ПАТ КБ "СТАНДАРТ" ризикової діяльності, наслідком чого було погіршення показників його фінансового стану, та наявність загрози інтересам вкладників та інших кредиторів, у лютому 2015 банк було віднесено до категорії проблемних.

  Після віднесення банку до категорії проблемних відбулось значне погіршення показників його діяльності. План фінансового оздоровлення, який був наданий ПАТ КБ "СТАНДАРТ" до Нацбанку, не містив достатніх невідкладних заходів, спрямованих на покращення його фінансового стану.

  Тому, ураховуючи погіршення ситуації з ліквідністю та платоспроможністю, про що свідчила, зокрема, значна кількість скарг клієнтів цього банку, відсутність підтримки його власників, банк у лютому 2015 року було віднесено до категорії неплатоспроможних.

  Йдеться, що розглянувши пропозицію Фонду, Нацбанк прийняв постанову про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію неплатоспроможного ПАТ КБ "СТАНДАРТ".

  Попередній матеріал
  Конституційний Суд визнав законним зняття недоторканності з депутатів і суддів
  Наступний матеріал
  Вночі терористи обстріляли житлові квартали Мар'їнки, поранено жінку
  Теги:
  Loading...