5.ua

Наступного тижня уряд оголосить плани щодо підвищення зарплат і пенсій – Розенко

Кошти для підвищення соціальних стандартів звільняться внаслідок успіхів уряду у скороченні та відтермінуванні боргових зобов’язань.

Про це у програмі "Погляд" під час марафону "Україна понад усе" на "5 каналі" повідомив міністр соціальної політики України Павло Розенко.

Він зазначив: "Ще коли затверджувався державний бюджет України, ми чітко встановили, що соціальні стандарти в Україні мають підвищитися з грудня 2015-го року на 13 відсотків. Але всі ми – і Президент України, і прем’єр-міністр – неодноразово говорили, що ми зробимо все як влада, щоби знайти ресурс для того, щоби зробити це підвищення раніше. Все залежить і залежало від стану економіки, від стану бойових дій і від переговорів про реструктуризацію боргів. І якраз успіх Міністерства фінансів і уряду в цілому у питанні перенесення виплати боргів фактично на 4 роки і списання на 20 відсотків боргів України в цілому, дає прекрасний шанс щоб знайти цей ресурс, який ми можемо вкласти в індексацію заробітних плат і пенсій".

Міністр поінформував, що Мінсоцполітики розробило 3 моделі підвищення соціальних стандартів – зарплат, пенсій та усіх соціальних виплат. "Ці 3 варіанти коштують приблизно від 5 до 15 млрд грн до кінця року, тобто це значні кошти. І сьогодні, на мою думку, прийшов час на те, щоби з якоюсь обережною упевненістю – не будемо називати відсотки, не будемо називати дати – але я думаю, що у найближчий тиждень будуть оголошені плани влади щодо підвищення соціальних стандартів" – заявив Павло Розенко.

Повну версію розмови з міністром соціальної політики України дивіться на нашому сайті у розділі "Інтерв'ю".

Попередній матеріал
Під Маріуполем добровольці з "Азову" та морські піхотинці провели артилерійські навчання
Наступний матеріал
Місцеві вибори будуть оголошені своєчасно – ЦВК
Теги:
Loading...