sikorsky.com

Найбільша у світі військова компанія придбала Sikorsky Aircraft

  Корпорація Lockheed Martin за $8 млрд придбала компанію Sikorsky Aircraft, одного з найбільших виробників вертольотів.

  Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Lockheed Martin. "Sikorsky Aircraft природно підходить до Lockheed Martin. Я впевнений в тому, що таке придбання розширить наші можливості на перспективному ринку вертольотів, а також наші можливості в самозабезпеченні вже існуючих потужностей", - зазначив президент компанії Мерилін Хьюсон.

  Також наголошується, що це придбання зменшить навантаження на програму продажів винищувачів п'ятого покоління F-35, від якого зараз відмовляються багато країн, які раніше заявили про намір купити винищувачі. У свою чергу, Lockheed Martin зможе продавати вертольоти UH-60 Black Hawk, на які є надійний попит на світовому ринку. На заводах Lockheed Martin працюють 130 тис. осіб, валовий дохід минулого року сягнув 45 млрд дол.

  Нагадаємо, у червні українське ДП "Антонов" домовилося із Саудівською Аравією про інвестиції у розробку "Ан-132", транспортного літака, здатного перевозити понад 9 тонн вантажу на близько- і середньомагістральні маршрути. Літаки вироблятимуть у королівстві.

  Попередній матеріал
  В результаті обшуків у оселях "діамантових" прокурорів виявили кокаїн
  Наступний матеріал
  Мінекономрозвитку рекомендуватиме скасувати спецмито на імпорт автомобілів в Україну – Микольська