Фото із відкритих джерел

Нафтогазова компанія JKX подала до суду на Україну на $180 млн

  Британська нафтогазова компанія JKX Oil & Gas plc, а також її дочірні українські та нідерландські компанії приступили до арбітражного розгляду проти України відповідно до договору Енергетичної хартії, а також низки інвестиційних договорів, вимагаючи компенсації $180 млн.

  Про це йдеться в повідомленні компанії, розміщеному на сайті Лондонської фондової біржі, передає "УНІАН".

  Згідно інформації, йдеться про порушення двостороннього інвестиційного договору між Великобританією і Україною, а також двостороннього інвестиційного договору між Нідерландами і Україною.

  "JKX вимагає погашення більш як 180 мільйонів доларів США орендної плати, які її українська дочірня компанія заплатила за видобуток нафти і газу в Україні з 2011 року", - говориться в біржовому повідомленні компанії.

  Також у JKX зазначили, що на вимогу компанії надзвичайним арбітром, призначеним відповідно до Арбітражного регламенту Стокгольмської торгової палати, ухвалено рішення про заборону застосування до JKX підвищеного оподаткування під час видобутку газу в Україні.

  Компанія JKX Oil & Gas plc займається розвідкою, видобутком нафти і газу в Україні (основний бізнес), Грузії, Угорщині, Болгарії, Словаччині, США і Росії. JKX Oil & Gas входить до лістингу Лондонської фондової біржі.

  В Україні JKX Oil & Gas через створену в 1994 році Poltava Petroleum Company (СП "Полтавська газонафтова компанія") розробляє Ново-Миколаївське родовище в Полтавській області загальною площею 271 кв км, а також має дозволи на розвідку Заплавського, Єлизаветівського і Червоноярського-Східного родовищ загальною площею 171,2 кв км.

  Попередній матеріал
  У Києві попрощалися із загиблим "айдарівцем"
  Наступний матеріал
  Єгипет завдав авіаудару по території Лівії, щоб помститися за вбитих коптів

  В Україні створять резервний фонд газу та мазуту - Яценюк

  "Нафтогаз" підтримав ініціативу Єврокомісії з проведення газових переговорів із "Газпромом"

  Україна в 2014 році на 15,7% скоротила споживання газу - Міненерго

  Україна планує збільшити поставки газу зі Словаччини до 14 мільярдів кубометрів на рік - Яценюк