нафтогаз 5.ua

"Нафтогаз" висунув умови, на яких погодиться купувати російський газ

  У компанії не довіряють російським "гарантіям" і "знижкам", і вимагають укладення тристоронньої угоди.

  Ефективне рішення газового питання з Росією має бути тристороннім, зобов'язуючим і таким, що фіксує тимчасові домовленості щодо всіх спірних моментів як мінімум до кінця 1 кварталу 2016 року – заявили сьогодні у прес-службі НАК "Нафтогаз України".

  У Нацкомпанії озвучили позицію української сторони на тристоронніх переговорах з газових питань у Відні. На думку вітчизняних енергетиків, рішення, яке дозволить забезпечити надійність постачань російського газу в Україну і ЄС до завершення судових розглядів між сторонами в Стокгольмі, повинне зафіксувати тимчасові домовленості з усіх ключових питань, за якими у сторін є розбіжності.

  Крім того, Україна наполягає на підписанні такого рішення у вигляді тристороннього протоколу на рівні міністерств енергетики України, РФ і представника Європейської Комісії, що має забезпечити відповідальне виконання досягнутих домовленостей всіма сторонами процесу. "Нафтогаз" і "Газпром" також повинні підписати доповнення до договору на постачання газу, в якому будуть відображені домовленості, зафіксовані на високому рівні – зазначено у повідомленні.

  У "Нафтогазі" нагадують: саме за таким принципом був побудований "зимовий пакет", підписаний сторонами у Брюсселі наприкінці жовтня 2014 року. Цей пакет домовленостей продемонстрував свою ефективність та забезпечив стабільні поставки російського газу в опалювальному сезоні 2014-2015 рр.

  Попередній матеріал
  Будівництво оборонних споруд схоже на "закопування" грошей – комбат
  Наступний матеріал
  Нові фортифікаційні споруди будуються за стандартами НАТО – речник АТО в Луганській області
  Loading...