Газ_газова труба 5.ua

"Нафтогаз" прийматиме російський газ лише для транзиту в Європу

  Надалі Україна закуповуватиме російський газ за необхідності.

  25 листопада національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" планує вибрати весь обсяг раніше оплаченого російського газу. Надалі компанія контрактуватиме російський газ за необхідності залежно від рівня споживання в Україні та з урахуванням пропозицій на європейському ринку, повідомляють у прес-службі "Нафтогазу України".

  У компанії наголошують, що Україна продовжить транспортувати російський газ для європейських споживачів у повній відповідності до умов контракту.

  "За останні півтора року ми показали, що можемо забезпечувати безперебійний транзит російського газу незалежно від того, поставляється він для України чи ні, і в літній, і в зимовий сезон. У цей час торік ми не закуповували російський газ при менших запасах газу в наших ПСГ і менших можливостях для імпорту газу з ЄС. Наскільки нам відомо, і "Газпром", і його клієнти задоволені якістю і надійністю наших послуг з транзиту", – зазначив голова правління компанії Андрій Коболєв.

  У "Нафтогазі України" очікують,  що переговори про ціну російського газу для України в 1 кварталі 2016 року будуть проведені у грудні 2015 року. Решта умов постачання російського газу в Україну узгоджені між "Нафтогазом" і "Газпромом" до 31 березня 2016 року і в першому кварталі змінюватися не будуть.

  Як повідомляв 5.ua, 25 листопада "Газпром" призупинив постачання газу в Україну, оскільки передоплати й нової заявки на постачання російського газу від "Нафтогаз України" не надходило.  

  Попередній матеріал
  У БПП створили групу, яка боротиметься зі злочинами чиновників та політиків
  Наступний матеріал
  Небо України відтепер закрите для російських авіакомпаній - Яценюк
  Теги:
  Loading...