нафтогаз
5.ua

"Нафтогаз" підтримав пропозицію Єврокомісії продовжити дію "зимового пакета" для України

  "Нафтогаз" підтримав пропозицію Єврокомісії продовжити дію "зимового пакета", узгодженого в ході тристоронніх переговорів у Брюсселі 31 жовтня 2014 українською, російською сторонами та Єврокомісією, для України до наступного осінньо-зимового періоду.

  Про це повідомляється в прес-релізі, поширеному управлінням по зв'язках з громадськістю НАК "Нафтогаз України" у понеділок, на підтримку цієї пропозиції і з метою забезпечення співробітництва між компаніями, НАК "Нафтогаз України" направив ВАТ "Газпром" лист, в якому запропонував розглянути можливість продовження дії "зимового пакета", передає "Інтерфакс-Україна".

  "27 березня українська сторона отримала від віце-президента Єврокомісії пана Мароша Шевчович лист, в якому йдеться про його пропозицію російській стороні залишити в дії поточний механізм ціноутворення на російський газ, що поставляється "Газпромом" для українських споживачів. Віце-президент також повідомив українській та російській стороні про готовність Єврокомісії провести тристоронню зустріч у Брюсселі в середині квітня. "Нафтогаз" підтверджує готовність взяти участь у такій зустрічі для обговорення зазначених пропозицій ", - йдеться у повідомленні.

  Попередній матеріал
  У Чехії проходять американські військові навчання
  Наступний матеріал
  Від початку АТО з Донбасу переселено понад 789 тис. людей - ДСНС

  Порошенко: на цьому тижні делегація "Нафтогазу" проведе в Бухаресті переговори про співпрацю в енергетиці

  "Нафтогаз" перерахував "Газпрому" чергові $15 млн передоплати

  "Нафтогаз" отримає кредит у Китаю на $3,6 млрд

  "Газпром" не виконав передплачену "Нафтогазом" заявку на постачання газу майже на 60% – Коболєв