ссс minfin.com.ua

Нафта подешевшала до $45,3

  Вартість січневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures знизилася на $0,12 (0,26%) - до $45,34 за барель. До закриття ринку в четвер вартість контракту впала на $0,71 (1,54%) - до $45,46 за барель.

  Якщо Лівія відновить видобуток, це стане ще одним чинником, що підвищує надлишок нафти на світовому ринку. Про це повідомляє видання ZN.UA, посилаючись на агентство Bloomberg. Ціни на нафту знижуються в ході торгів у п'ятницю на перспективі зростання поставок палива з Лівії, скорочуючи перший тижневе зростання за місяць.

  Ціна ф'ючерса на нафту BRENT на січень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилася на $0,55 (1,28%) - до $42,49 за барель. З початку тижня Brent подорожчала на 1,8%, WTI - на 5,2%.

  Глава лівійської нафтової держкорпорації National Oil Corp Мустафа Саналла повідомив, що в країні розпочалося засідання спеціального комітету з метою відновити роботу експортних терміналів і видобуток нафти на родовищах Sharara і Elephant. У сукупності ці два родовища можуть давати близько 440 тис. барелів на добу. 

  Нагадаємо, 26 листопада ціна на нафту марки Brent становила $46 за барель.

  Попередній матеріал
  У наступний опалювальний сезон Україна увійде без залежності від російського вугілля - міністр
  Наступний матеріал
  Законопроект щодо реструктуризації валютних кредитів планують внести до ВР у понеділок – Уманський
  Теги:
  Loading...