фото minfin.com.ua

Надвечір нафта Brent впала нижче 29 доларів

Вартість північноморської марки нафти Brent, яка є індикативною для російської сировини, у п’ятницю ввечері впала до рівня 28,88.

Вартість одного бареля нафти Brent на біржі ICE впала нижче 29 доларів, передає Meduza. Станом на вечір п’ятниці 15 січня (19:32 за Києвом), барель цієї марки коштував 28,88 долара.

В середньому ціна місячних ф'ючерсів північноморської нафти протягом дня впала приблизно на 6 відсотків. Сьогоднішній графік коливань ціни на "чорне золото" на торгах лондонської біржі виглядав наступним чином.

ICE

Як нагадують у виданні, бюджет РФ 2015 року, в який закладено дефіцит ВВП не більше 3 відсотків, зверстаний виходячи із середньорічної ціни на російську нафту Urals в 50 доларів за барель. При цьому ціна російської сировини напряму залежить від північноморської марки, однак Urals завжди коштує дешевше Brent.

Раніше російський міністр фінансів Антон Силуанов заявляв, що потрібно скорегувати федеральний бюджет на 2016 рік виходячи з середньорічної ціни нафти в 40 доларів за барель.

Попередній матеріал
Сьома хвиля мобілізації таки буде - Генштаб
Наступний матеріал
Європейське космічне агентство відмовляється від російських "Союзів"
Теги:
Loading...