www.ntv.ru

На тлі скандалу концерн Volkswagen очолив керівник Porsche

  Новим главою автомобільного концерну Volkswagen стане нинішній керівник Porsche Маттіас Мюллер.

  Як повідомляє Deutsche Welle, у п'ятницю, 25 вересня, він прийняв відповідну пропозицію наглядової ради компанії, яка також вирішила провести реорганізацію. Тепер Volkswagen AG буде розділений на чотири групи компаній, деякі з яких будуть сильніше контролюватися керівництвом концерну.

  До першої групи увійдуть основні марки концерну: Volkswagen, Seat і Skoda. В другу - спортивні моделі Porsche, Bugatti і Bentley, і цю групу також очолить Мюллер. В третю групу включили Audi, Lamborghini і Ducati, у четверту - марки вантажних автомобілів MAN і Scania.

  Колишній глава концерну Мартін Вінтеркорн подав у відставку 23 вересня на тлі скандалу про фальсифікацію даних екологічних тестів. Фахівці американського Агентства по захисту навколишнього середовища (EPA) виявили, що на автомобілях Volkswagen з дизельними двигунами встановлювалося програмне забезпечення, що дозволяло обійти екологічні стандарти. За попередніми даними, фальсифікації результатів тестів торкнулися 11 млн автомобілів, проданих по всьому світу.

  У EPA заявили, що штраф за кожну автівку, яка не відповідає федеральним вимогам щодо чистоти викидів, може становити до $37,5 тис. Оскільки від 2008 року продали 482 тис. авто, щодо яких є зауваження, штрафи можуть становити близько $18 млрд.

  Низькі викиди парникових газів в атмосферу були одним з основних пунктів рекламної компанії Volkswagen і могли стати причиною того, що німецькому гігантові вдалося обігнати продажі автомобілів концерну Toyota. У Volkswagen вибачились і пообіцяли оприлюднити результати внутрішнього розслідування, щоб пояснити, як автомобілі VW у тестах виробляли менше вихлопних газів, ніж під час нормальної експлуатації.

  Попередній матеріал
  Полторак у Конгресі США: Україні потрібна підтримка у відновленні роботи ВПК
  Наступний матеріал
  Винахідники збирають гроші на виробництво бритви з лазером замість леза
  Теги:
  Loading...