lb-f.ru

На біржах США триває падіння

  Торги на Нью-Йоркській фондовій біржі завершилися 25 серпня черговим падінням ключових індикаторів. Індекс Доу-Джонса знизився на 204 пункти, або 1,29%.

  Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  На початку торговельної сесії індекс значно зріс на тлі повідомлень про чергове зниження ставки рефінансування Центральним банком Китаю. Але незадовго до закриття ринків курси акцій знову пішли різко вниз. Невдалий фініш посилив очікування інвесторів, що падіння курсів акцій продовжиться.

  Головною причиною обвалу курсів вважають уповільнення економічного зростання в Китаї, який є важливим торговельним партнером США. За останні чотири дні торгів капіталізація китайських компаній на китайських біржах знизилася на $1 трлн.

  Повідомляється, що позитивними були результати торгів у Росії. Це відбувається на тлі стабілізації нафтових котирувань на рівні понад $43 за барель марки Brent. Цього тижня ціна нафти була нижчою, сягаючи позначок $42,5 за барель.

  Нагадаємо, в липні китайські компанії з державною часткою тимчасово позбулися можливості торгувати своїми акціями на біржових майданчиках.

  Попередній матеріал
  Обвинувальний вирок Сенцову і Кольченку є порушенням міжнародного права - Могеріні
  Наступний матеріал
  Президент Латвії закликав країни Балтії та Східної Європи виробити спільну пропозицію перед самітом НАТО
  Теги:
  Loading...