5.ua

На базі Податкової міліції планується створити Службу фінансових розслідувань – Яресько

  Створення Служби фінансових розслідувань на базі Податкової міліції передбачено в проекті податкової реформи.

  Про це сьогодні, 9 грудня, повідомила міністр фінансів України Наталія Яресько. З її слів, це дозволить замість силових засобів контролю за сплатою податків виконувати аналітичні механізми.

  "Одним із болючих питань є демілітаризація податкової міліції ДФС України. За результатами обговорення із народними депутатами та бізнесом, ми пропонуємо наступне: створення на базі Податкової міліції Служби фінансових розслідувань, демілітаризації Служби фінансових розслідувань, відмову від військового статусу її співробітників, позбавити Службу фінансових розслідувань права здійснювати перевірки об’єктів господарювання, щоб розділити сервісну і правоохоронну функції Фіскальної служби", - пояснила міністр. 

  Крім того, Яресько зазначила, що до кінця цього року апарат Державної фіскальної служби буде зменшено на 30% – майже на 18 тисяч людей. "Ми замінюємо керівний склад ДФС. Уже проведено люстрацію, де 42% приблизно вищого керівного складу було люстровано. І також ми розпочали реформу офісу великих платників податків", - додала вона. 

  Попередній матеріал
  Стрілянина у зоні АТО не вщухає – найгарячіше сьогодні під Донецьком
  Наступний матеріал
  Кількість жертв атаки талібів в Афганістані сягнула 37 осіб
  Теги:
  Loading...