Крим це Україна Фото МЗС України

МЗС України надіслало ноту протесту російським дипломатам через візит Путіна до Криму

  Українська сторона розглядає цей візит як спробу легітимізації незаконної анексії Криму

  Міністерство закордонних справ України надіслало ноту протесту до МЗС Російської Федерації у зв’язку з черговим неузгодженим візитом президента Росії Володимира Путіна на територію тимчасово окупованого РФ Криму, який розпочався 26 жовтня 2016 року, повідомляє прес-служба МЗС України.

  "Міністерство закордонних справ України неодноразово наголошувало на неприпустимості неузгоджених з Україною перебувань російських посадових осіб на суверенній території нашої держави у її міжнародно визнаних кордонах, яка включає Автономну Республіку Крим та місто Севастополь", – йдеться в заяві.

  У міністерстві додали: "Українська сторона розглядає цей та інші подібні так звані "візити" керівництва РФ як подальші спроби легітимізації незаконної анексії Автономної Республіки Крим та м. Севастополь".

  МЗС України заявляє, що вся відповідальність за ці та інші порушення покладається на Російську Федерацію як державу-окупанта відповідно до норм міжнародного права, її посадових осіб, а також незаконні т.зв. "органи кримської влади" та їх представників, які ухвалюють незаконні рішення та вчиняють протиправні дії.

  Нагадаємо, нещодавно у МЗС викликали представника Сирії через заяви щодо Криму.

  Попередній матеріал
  Ток-шоу "Полілог": Проект для переселенців – про переселенців
  Наступний матеріал
  Будинки, позашляховики та годинники: що задекларували Гройсман та Парубій

  У МЗС викликали представника Сирії через заяви щодо Криму

  МЗС Угорщини викликало російського посла через чергову брехню Кисельова