5.ua

МЗС: Призупинення Росією ЗВТ з Україною - це порушенням норм міжнародного права

  21 грудня в Брюсселі відбудеться наступний раунд тристоронніх переговорів Україна-Росія-ЄС щодо зони вільної торгівлі.

  Призупинення Росією зони вільної торгівлі з Україною - це порушенням норм міжнародного права. Так прокоментували відповідний указ президента Росії у вітчизняному міністерстві закордонних справ. У відомстві наголосили, що ця заборона не має економічного обґрунтування. Питання винятково політичне.

  "Трошки поспішив Володимир Володимирович (Путін – 5.ua). Не довів справу до кінця... Цей указ дуже явно свідчить про те, що цей процес мав політичну, а не економічну мету", - заявила заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль на брифінгу у суботу, 19 грудня.

  Вона також  нагадала, що 21 грудня в Брюсселі запланований наступний раунд тристоронніх переговорів Україна-Росія-ЄС.

  "У понеділок ми збираємося з'ясовувати, як ми будемо жити далі фактично. І що ж ми робили протягом 15 раундів міністерських зустрічей. Кожного разу ми намагалися надати якомога ширшу відповідь росіянам на їх занепокоєння, але їх занепокоєння не пов'язані з економічною площиною, це виключно політична реакція... У понеділок буде тристороння міністерська зустріч, основна ціль якої – зафіксувати, в чому зараз полягає порушення, пов'язане з прийняттям цього указу, і як сторони взагалі будуть спілкуватися далі ", - сказала заступник міністра.

  Нагадаємо, 18 грудня Єврокомісія рекомендувала скасувати візовий режим для України. Законодавчу пропозицію щодо скасування віз для Українців Єврокомісія подасть до Ради ЄС на початку 2016 року.

  Попередній матеріал
  Венеціанська комісія визнала український закон про декомунізацію занадто суворим
  Наступний матеріал
  У бюджеті США заклали для України понад $658 млн
  Теги:
  Loading...