транш МВФ fdlx.com

МВФ заявляє про можливий зрив кредитування через ухвалення ВР неузгодженого Держбюджету-2016

  Міжнародний валютний фонд застерігає Україну від ухвалення неузгодженого держбюджету на 2016 рік і заявляє про можливий зрив програми кредитування.

  Про це йдеться у заяві першого заступника директора-розпорядника МВФ Девіда Ліптона, передає "Укрінформ".

  "За наслідками проведеної на технічному рівні суттєвої роботи, проект бюджету та податкові законопроекти на його підтримку були подані до парламенту 11 грудня 2015 року. Із занепокоєнням спостерігали ми вчора дискусії у Верховній Раді України, які фактично відхилили урядові пропозиції щодо нового податкового кодексу та проекту бюджету на 2016 рік", - заявив він. 

  За словами Ліптона, "ухвалення бюджету, який відповідав би закладеній в програму меті зменшення дефіциту сектору загального державного управління до показника в 3,7% ВВП, становить засадничу умову завершення другого перегляду виконання програми за угодою про Механізм розширеного фінансування (EFF). Водночас, не менш важливими є інші ключові завдання програми -  опора бюджету на структурні реформи, що як скасовують пільги та розширюють податкову базу, так і оптимізують державні видатки на тривалій основі". 

  "Ухвалення бюджету, параметри якого не відповідатимуть цілям програми на 2016 рік та середньострокову перспективу, перерве програму і неминуче призведе до збоїв у пов’язаному з нею міжнародному фінансуванні", - заявив перший заступник директора-розпорядника МВФ.

  Нагадаємо, раніше в ефірі "5 каналу" заступник глави Адміністрації Президента України Олександр Данилюк заявив, якщо не буде ухвалено Держбюджет-2016, існує ризик замороження співпраці з МВФ.

  Попередній матеріал
  Не треба пов’язувати Україну та Сирію у питанні санкцій проти Росії - Шульц
  Наступний матеріал
  Туск сподівається, що порозуміється з Кемероном після спільного обіду
  Теги:
  Loading...