job-sbu.org

МВФ та інші міжнародні структури виділять Україні $40 млрд на 4 роки

  Протягом 4 років Україна отримає лише від Міжнародного валютного фонду $25 млрд.

  Про це у четвер повідомляє прес-служба МВФ.

  "Я рада повідомити, що місія МВФ, яка працювала в Києві, досягла угоди на рівні персоналу з українською владою за новою програмою, економічних реформ, які будуть спиратися на розширене кредитування близько 17,5 млрд доларів від МВФ, а також за рахунок додаткових ресурсів з боку міжнародного співтовариства. Я маю намір рекомендувати цю програму на розгляд виконавчого ради МВФ. Ця нова чотирирічна програма буде підтримувати безпосередній економічну стабілізацію в Україні, а також ряд сміливих політичних реформ, спрямованих на відновлення стійкого зростання в середньостроковій перспективі і підвищення рівня життя українського народу", - цитує прес-служба голову МВФ Крістін Лагард.

  Всього ж за наступних 4 роки від міжнародних організацій Україна отримає $40 млрд.

  У той же час, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про домовленість з МВФ про виділення $25 млрд за наступних чотири роки.

  "Досягнута домовленість про виділення близько  $25 млрд. $17,5 млрд. з них буде направлено на стабілізацію фінансової ситуації в Україні", - заявив Яценюк на брифінгу у Києві.

  Як відомо, напередодні ввечері делегація МВФ провела переговори із представниками українського уряду. 11 лютого місія МВФ офіційно завершила свою роботу в Україні.

  Попередній матеріал
  Парламент прийняв постанову про обмеження діяльності російських ЗМІ в Україні
  Наступний матеріал
  Ляшко пропонує Раді заслухати Клімкіна по Мінську

  Мінфін очікує на новий транш кредиту від МВФ вже у березні

  G7 і МВФ розглядають можливість збільшення допомоги Україні до $40 млрд - джерело

  МВФ продовжить роботу в Україні до 11 лютого

  США будуть активніше співпрацювати з МВФ для допомоги Україні - Обама