Москва обмежила кількість пунктів пропуску для харчової продукції з України

  Обмеження стосуватимуться пунктів, через які ввозять м'ясну, молочну та рибну продукцію.

  Про це повідомляє "Интерфакс". Россільгоспнагляд з 10 червня обмежив кількість пунктів пропуску, через які може ввозитися м'ясна і молочна продукція, а також сировина і готова продукція з водних біоресурсів з України.

  Як ідеться в листах, надісланих службою до регіональних теруправлінь, продукція, що прямує до РФ, може проходити через вісім пунктів пропуску, розташованих у Курській, Бєлгородській, Брянській, Ростовській областях, а також у Владивостоці (морський пункт пропуску). Продукція для Криму допускається через три пункти, розташовані на півострові.

  Окрім цього, українська продукція, призначена для Казахстану та Вірменії, буде пропускатися через сім пунктів у Курській, Бєлгородській, Брянській, Ростовській областях. У цих регіонах також визначені дев'ять пунктів для транзиту української продукції, що прямує до отримувачів країн СНД, Азії та Закавказзя. Продукцію, що ввозиться до РФ із третіх країн транзитом через Україну, пропускатимуть через сім пунктів.

  Як стверджує Россільгоспнагляд, цей захід спрямований "на оптимізацію логістики та посилення контролю при ввезенні та транзиті територією Євразійського економічного союзу з України м'ясосировини, молочної і м'ясної продукції, сировини і готової продукції з водних біоресурсів".

  Попередній матеріал
  Рівень забруднення атмосфери повітря у Києві перевищив показники у 2-6 разів
  Наступний матеріал
  Рятувальники опублікували фото та відео пінної атаки на палаючу нафтобазу