транш МВФ fdlx.com

Місія МВФ вирішила продовжити переговори з Україною

  Місія Міжнародного валютного фонду продовжить переговори з Україною в рамках другого перегляду програми розширеного фінансування EFF.

  Про це зазначається у заяві організації, пише ВВС-Україна. Повідомляється, що місія, яка працювала в Україні у період з 22 вересня по 2 жовтня, продовжить переговори в Києві.

  "Місія провела із владою конструктивні дискусії щодо заходів, необхідних для завершення другого перегляду програми у рамках угоди про EFF. У більшості питань сторони досягли взаєморозуміння. Водночас оскільки владі все ще необхідний певний час для виконання усіх рекомендацій на 2016 рік, у найближчі тижні переговори продовжаться", - поінформував голова місії Микола Георгієв.

  Як пише видання, Україна і МВФ погодили програму розширеного фінансування в лютому цього року. Вона розрахована на чотири роки і загалом передбачає виділення Україні $17,5 млрд доларів фінансової допомоги. Наразі Україна отримала $5 млрд з обіцяної суми.

  Нагадаємо, на початку вересня цього року Президент України Петро Порошенко повідомляв, що другий перегляд програми Міжнародного валютного фонду може бути завершений у жовтні.

  Попередній матеріал
  Кабмін ліквідував службу гірничого нагляду
  Наступний матеріал
  Маленький Микола, який підірвався на снаряді в Донецькій області, потребує допомоги
  Loading...